5 aplikacji na Androida, których nie powinniście przegapić w tym tygodniu

W tym tygodniu wydarzyło się całkiem sporo w świecie Google Play. Z tych pozytywnych: Google drastycznie obniżyło cenę za miejsce w Google Drive, Rovio zamierza wydać kolejną grę z serii Angry Birds – tym razem ma to być RPG, Dong Nguyen planuje wydać 3 gry, a także zastanawia się nad przywróceniem Flappy Bird do sklepu Play. Z negatywnych – Google może mieć problemy z powodu pozwu związanego z opłatami wewnątrz aplikacji. A teraz 5 pozycji, które powinny was zaciekawić.

Minuum Keyboard

Cena: 12 zł

Pierwszą pozycją jest klawiatura Minuun Keyboard, która wyszła z fazy beta z wersją 2.0. Minuun jest unikatowym rozwiązaniem klawiatury, gdzie możecie pisać dość niechlujnie, a aplikacja będzie wiedziała co chcieliście napisać. Aktualizacja 2.0 wprowadza poprawki błędów, graficzne ulepszenia, redukcję lagów i inne.

minuum-screenshot

Talon for Twitter

Cena: 6 zł

Talon for Twitter także został zaktualizowany do wersji 2.0 i otrzymał sporo nowych funkcji i usprawnień. Wśród nich sporo poprawek błędów, ulepszeń działania, większa stabilność, więcej możliwości dla Tweetmarkera, nowy widżet, poprawki wizualne i więcej. Jest to bardzo dobra aplikacja do obsługi Twittera.

talon-for-twitter-screenshot

Banter

Cena: darmowy

Banter jest nową medium społecznościowym, mieszanką IRC i AOL Instant Messenger. Jest to kompletnie anonimowa społeczność, gdzie możesz porozmawiać z innymi ludźmi posiadającymi te same zainteresowania. Ich aplikacja na Androida jest już dostępna i wydaje się być całkiem solidna. Ludzie co prawda narzekają, że bateria szybko zlatuje i brakuje kilku funkcji, ale można z tego korzystać, jeśli chcecie sprawdzić coś starego ubranego w nową skórę.

Banter-screenshot

Deadlings

Cena: darmowy

Deadlings to nowa platformówka side scrolling, która jest całkiem unikatowa. Zabawny styl rozgrywki i głupkowata atmosfera, nie mająca na celu być wzięta na poważnie. W grze dostępnych jest ponad 100 poziomów, czterech różnych zombie, i sterowanie jednym dotykiem. Gra jest darmowa z wbudowanymi opłatami, więc warto spróbować. Lepiej jednak nie dawać jej dziecku na pół godziny.

Deadlings-screenshot

Threes!

Cena: 6 zł (w promocji)

Threes to gra na Androida kopiująca koncept z gry na iOS o nazwie Fives. W grze macie siatkę z kilkoma kafelkami wypełnionymi liczbą 3. Waszym zadaniem jest przesuwanie trójek aby uzyskać szóstki. Następnie przesuwacie szóstki by uzyskać dwunastki. Gra się kończy kiedy nie możecie wykonać więcej ruchów. Jest to uzależniająca gra, która ciągle zdobywa nowych graczy. Obecnie jest w promocji i możecie ją mieć za 2/3 oryginalnej ceny.

threes-screenshot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.