Archos przedstawia taniego smartfona i tablet z 4G

Jeszcze kilka lat temu rekomendacja budżetowych urządzeń z systemem Android była nie do pomyślenia. Urządzenia nie dość, że były po prostu słabe to i tak ich cena nie była taka atrakcyjna. W ostatnim roku wiele się zmieniło na rynku budżetowych urządzeń. Pojawiło się wiele bardzo ciekawych propozycji za niewielkie pieniądze. Firma Archos chce dołączyć do rynku tanich urządzeń z ciekawymi cechami.

Archos Diamond to smartfon za około 300 dolarów, posiadający całkiem ciekawe parametry. Urządzenie wyposażone jest w 5-calowy wyświetlacz full HD w technologii IPS, 8-rdzeniowy procesor, 2 GB RAM, 16 GB wbudowanej pamięci, 16-Megapikselowy aparat oraz obsługę 4G. Jak na urządzenie za takie pieniądze, Archos Diamond wygląda na bardzo atrakcyjną propozycję.

80b Helium to najnowszy tablet firmy Archos. Pełna specyfikacja nie została jeszcze udostępniona, poza informacją o tym, że urządzenie posiadać ma 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz oraz obsługę 4G, co za cenę około 230 dolarów, bo tyle ma wynosić cena tego tabletu, brzmi bardzo interesująco.

Oczywiście, to czy urządzenia okażą się warte tych pieniędzy, dowiemy się po ich wypuszczeniu na rynek. Jednak widać, że już od początku nowego roku mamy bardzo ciekawe wiadomości.Archos Diamond 80b Helium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.