Flappy Bird usunięty ze sklepu Google Play

Flappy Bird odniósł niespodziewany sukces w bardzo krótkim czasie. Prosta gra, zarazem bardzo przyjemna, jednak bardzo trudna w kwestii osiągnięcia lepszych rezultatów. Ludzie zaczęli się bardzo denerwować z powodu poziomu trudności gry, przez co autorowi niejednokrotnie grożono, a grę często krytykowano.

Jak widać Flappy Bird zrobił to co miał zrobić. Była to prosta gra, a jednocześnie trudna do przejścia. Nie posiadał żadnych wbudowanych opłat, przeszkadzających reklam, był darmową grą i nie posiadał poważnych błędów, które uniemożliwiały granie. Gra robiła to co miała robić, jednak ludzie tego nie rozumieli. Flappy Bird miał na celu być grą trudną, ludziom jednak to się nie spodobało przez co pod aplikacją w sklepie można było przeczytać mnóstwo negatywnych komentarzy.

Niestety jako rezultat tego wszystkiego, autor wycofał grę ze sklepu Google Play oraz AppStore (iOS), gdyż nie mógł wytrzymać zainteresowania grą, a z drugiej strony fali krytyk i gróźb kierowanych w jego stronę. Szkoda, bo gra była naprawdę przyjemna, jednak rozumiemy decyzję twórcy. Pozostaje nam jedynie dobrze wspominać grę Flappy Bird.

W Google Play pojawiło się dużo klonów Flappy Bird, jednak nie polecamy instalować ich, gdyż są pełne wewnętrznych opłat i innych śmieci.

Flappy-Bird

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.