HTC Desire 826 od jutra w sprzedaży

HTC będzie starał się sprzedać jak najwięcej słuchawek w 2015 roku, żeby zwiększyć zyski ze sprzedaży smartfonów. Firma była zmuszona obniżyć koszty w 2014 roku, a to z pewnością nie jest droga na szczyt. Ten tajwański producent tworzy moim zdaniem jedne z ciekawszych urządzeń dostępnych na rynku. Desire 826 jest pierwszym urządzeniem zaprezentowanym w tym roku. Prezentacja miała miejsce na targach CES w Las Vegas. Seria Desire to urządzenia ze średniej półki, co prawda niektóre z dostępnych już urządzeń tej serii są naprawdę ciekawe i warte zainteresowania, a Desire 826 jest z pewnością miłym dodatkiem do tej listy.

Urządzenie już jutro pojawi się w sprzedaży na największym rynku urządzeń mobilnych – w Chinach. Desire 826 wyposażony jest w 5,5-calowy wyświetlacz 1080p (1920 x 1080), 2 GB RAM oraz 16 lub 32 GB wbudowanej pamięci rozszerzanej za pomocą karty microSD. Smartfon napędzany jest 64-bitowym, 8-rdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 615. Z tyłu znaleźć możemy 13-Megapikselowy aparat, natomiast z przodu znajduje się 4-Megapikselowy aparat w technologii UltraPixel. Urządzenie ponadto posiada baterię o pojemności 2600 mAh oraz Androida w wersji 5.0 Lollipop. Smartfon jest w wersji dual-SIM oraz wspiera łączność 4G LTE. Desire 826 wykonany jest z dobrej jakości plastiku i wygląda przyzwoicie, co prawda nie wszystkim musi się spodobać.

Jak już wspomniałem, urządzenie pojawi się w sprzedaży w Chinach 29 stycznia, czyli już jutro. Wersja 16 GB kosztować będzie około 368 dolarów, a wersja 32 GB 400 dolarów. Poprzednie informacje wskazywały na odrobinę niższą cenę urządzenia, jednak trzeba przyznać, że nadal jest to atrakcyjna oferta biorąc pod uwagę parametry smartfonu. Desire 826 jest raczej mocnym mid-endem i z pewnością zainteresuje niejedną osobę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.