HTC przedstawia Desire 826

HTC to firma, która pracowała ciężko, żeby zyskać renomę na rynku mid-range’owych urządzeń z Androidem. Seria Desire posiada dobrą reputację, którą HTC stara się utrzymywać. Najnowszym tworem HTC, który dołączył do rodziny Desire to Desire 826. Smartfon wyposażony jest w 5,5-calowy wyświetlacz, który jest lepszy od wielu mid-range’owych urządzeń. Ale to nie wszystko.

HTC także wyposażyło urządzenie w 64-bitowy 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 615 o taktowaniu 1,7 GHz, 2 GB RAM, 13-Megapikselowe aparaty z tyłu i przodu, baterię o pojemności 2600 mAh oraz Android 5.0 Lollipop z nakładką HTC Sense. Należy wspomnieć, że urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach: wyposażone w zwykły aparat 13-Megapikseli z przodu oraz wyposażony w przedni aparat w technologii Ultrapixel w celu wykonywania lepszych zdjęć przednim aparatem w gorszym oświetleniu.

HTC Desire 826 dostępny będzie w 4 wersjach kolorystycznych, a urządzenie pojawi się na początku w krajach Azjatyckich jeszcze w tym miesiącu. HTC mówi, że nie wyklucza dostępności urządzenia na innych rynkach.

HTC Desire 826 HTC Desire 826

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.