Nowa, letnio-jesienna kolekcja smartwatchy MyKronoz

Szwajcarska firma MyKronoz już niedługo zaprezentuje swoją nową kolekcję smartwatchy. Znajdą się w niej najnowsze wydania znanych już serii, ale także zupełnie nowe urządzenia. Całość ma poszerzyć asortyment dostępnych produktów, by jak najlepiej wpasować się w gusta klientów.

 

MyKronoz dużą uwagę poświęca rozwojowi marki rozwijając znane serie swoich smartwatchy. W nowej kolekcji najwięcej innowacji zyskała seria ZeFit, dzięki dwóm produktom: ZeFit2 oraz ZeFit2 Pulse. Sportowe opaski zostały wzbogacone o nowe opcje, takie jak choćby wymienny pasek. Absolutną nowością jest także opcja monitoringu pracy serca, która dostępna jest w wersji Pulse oraz w kilku innych nowych urządzeniach producenta.

ZeFit2 Pulse

Nie tylko opaski sportowe mają nowe wydania. MyKronoz zapowiedziało już trzecią odsłonę jednego z najpopularniejszych smartwatchy – ZeWatch3. Nowy produkt ma być w pełni dopracowany, a jego wyposażenie znacznie rozbudowane. Kontynuacji doczekał się także ZeSplash. Druga edycja tego modelu ma być wyposażona we wszystkie najnowsze osiągnięcia techniczne firmy i podtrzymywać dobre oceny poprzednika.

ZeWatch3

MyKronoz robi duży krok w kierunku ?telefonów na rękę?. Dwa nowe produkty mają być nie tylko dodatkiem do smartfona, ale także go zastępować. Prostszy ZeTel pracować będzie w sieci 2G, natomiast ZePhone ma być w pełni samowystarczalny. Możliwość połączenia przez Wi-Fi pozwoli na zastąpienie smartfona, umożliwiając nie tylko rozmowy, ale także wysyłanie maili czy korzystanie z GPS.

 

Prezentacji nowych produktów możemy spodziewać się na przełomie lipca i sierpnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.