Oficjalna prezentacja LG G Flex 2

Jednym z ciekawszych urządzeń zeszłego roku był LG G Flex – pierwszy smartfon z zakrzywionym ekranem, który pojawił się w sprzedaży. Miał to być raczej produkt niszowy. W tym roku LG pojawiło się z nową wersją G Flex 2, który ma konkurować z topowymi urządzeniami innych marek. Urządzenie zapowiada się bardzo interesująco.

LG wyposażył G Flex 2 w 5,5-calowy wyświetlacz P-OLED o rozdzielczości 1080p, 8-rdzeniowy 64-bitowy procesor Snapdragon 810 o taktowaniu 2 GHz, 2 GB DDR4 RAM, wbudowana pamięć 16 lub 32 GB oraz slot microSD, 13-Megapikselowy aparat z tyłu z OIS+ i laserowym Auto-Focusem, 2,1-Megapikselowy aparat z przodu, baterię o pojemności 3000 mAh z Fast Charge oraz Android 5.0 Lollipop.

G Flex 2 został zaprojektowany w innym stylu jak zeszłoroczny model, jednak wciąż posiada podstawowe cechy takie jak zakrzywiony ekran oraz samo-naprawiający się tył urządzenia, który obecnie jest w stanie naprawić się w ciągu 10 sekund w temperaturze pokojowej. Odświeżony wygląd skupia się na dodaniu więcej zakrzywień w celu nadania G Flex 2 bardziej gładkiego wyglądu i dalej promować unikatowy aspekt telefonu.

LG G Flex 2 pojawi się w Korei Południowej pod koniec stycznia. Globlny start będzie miał miejsce niewiele później. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: Platinum Silver oraz Flamenco Red.LG G Flex 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.