Polar Loop Crystal – prezent świąteczny, który zachwyci każdą kobietę

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi konieczność wyboru prezentu dla najbliższych. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu czym obdarować ukochaną kobietę, mamy dla Was wyjątkową propozycję – Polar Loop Crystal ozdobiony kryształami Swarovskiego.

 

Prezent idealny

Polar Loop Crystal to jedyny w swoim rodzaju monitor aktywności, który łączy elegancję z najnowszą technologią. Jest ozdobiony 30 kryształkami Swarovskiego, dzięki czemu jest nie tylko funkcjonalnym, ale także stylowym, modnym dodatkiem. Posiada białą, zrobioną z elastycznego silikonu bransoletkę, regulowaną i mocowaną za pomocą wysokiej jakości sprzączki ze stali nierdzewnej. Wyświetlacz składający się z 85 pojedynczych diod LED aktywuje przycisk dotykowy, który służy także do przełączania pomiędzy poszczególnymi widokami ekranu. Polar Loop Crystal wyróżnia się nie tylko oryginalnym designem, ale też funkcjonalnością – monitoruje naszą aktywność i sen, przypomina wibracjami o zalecanej dawce ruchu, dostarcza wskazówek treningowych oraz ma możliwość odbierania powiadomień z synchronizowanego smartfona. Polar Loop Crystal dostarcza nam spersonalizowanych wskazówek i sugestii treningowych. Poprzez aplikację oraz serwis internetowy Polar Flow użytkownik wprowadza dane takie jak wiek, płeć czy waga oraz pożądany poziom dziennej aktywności. Na podstawie powyższych informacji, Polar Flow dobiera indywidualną dawkę ćwiczeń, a także pokazuje korzyści wynikające z podjętej aktywności ruchowej, wyświetla porady, jak prowadzić zdrowy tryb życia i pomaga utrzymać motywację do dalszego rozwoju.

Polar Loop Crystal będzie można kupić już w listopadzie 2015 r. w cenie 699,00 zł w wybranych sklepach detalicznych oraz internetowych.

Polar Loop Crystal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.