TapOn – promocje, rabaty i nagrody nigdy nie były tak blisko

Wystartował TapOn – nowa aplikacja mobilna, która daje dostęp do wielu programów lojalnościowych i promocji oferowanych przez różnorodne punkty usługowe i sklepy. Rozwiązanie dostępne jest na urządzenia z systemem Android. Wkrótce pojawią się wersje na iOS i Windows Phone.

Dla użytkowników aplikacja TapOn jest darmowa i pozwala na korzystanie z rozmaitych promocji oraz programów lojalnościowych. Aplikacja zastępuje wiele tradycyjnych kart lojalnościowych, a jej użytkownicy jako pierwsi otrzymują informacje o nowych promocjach, rabatach i nagrodach oferowanych przez firmy korzystające z TapOn. Aby odebrać swój bonus, wystarczy przy tablecie, który znajduje się w punkcie sprzedaży, zeskanować kod QR z telefonu. Można też samodzielnie sprawdzić liczbę punktów zebranych w danym programie, co w klasycznych rozwiązaniach wymaga pomocy sprzedawcy.

Właścicielom sklepów i punktów usługowych aplikacja TapOn daje dostęp do bardzo skutecznych technik sprzedaży. Profesjonalne programy lojalnościowe były dotąd zarezerwowane dla firm z rozwiniętymi działami marketingu i dużymi budżetami. Jednak TapOn jest o wiele bardziej elastyczny w porównaniu z tradycyjnymi programami. Pozwala, zależnie od charakteru biznesu, naliczać klientom punkty lub oferować zbieranie wirtualnych pieczątek, a także przyznawać bonusy za zakup określonych produktów i usług. Można również nagradzać klientów za meldowanie się (check-iny) w punktach sprzedaży czy samo przystąpienie do programu. Dodatkowo, aplikacja pozwala badać nastawienie konsumentów do promocji oraz ich preferencje zakupowe. Co więcej, dzięki funkcji połączenia konta TapOn z mediami społecznościowymi, klienci mogą polecać produkty i usługi swoim znajomym.

” Nowe promocje, nagrody lub produkty można samodzielnie wprowadzać do systemu „ mówi Michał Filipek, twórca systemu TapOn. ” Są od razu wyświetlane na tabletach w punktach sprzedaży i komórkach klientów. System pozwala automatycznie oszacować koszt i wpływ promocji na sprzedaż oraz informować klientów o akcjach promocyjnych. To pierwsze tak kompleksowe i zarazem wygodne dla klientów i osób prowadzących firmy rozwiązanie z zakresu programów lojalnościowych ” podkreśla Michał Filipek.

Kartę lojalnościową można pobrać w każdym punkcie partnerskim. Aplikacja mobilna jest obecnie dostępna na telefony z systemem Android. W przygotowaniu znajduje się wersja na iPhone i Windows Phone. Rozwiązanie dla biznesu jest płatne i dostępne w abonamencie, który wynosi 269 zł netto miesięcznie. Wraz z systemem przedsiębiorca zyskuje opiekę dedykowanego eksperta marketingowego TapOn, który na bieżąco wspiera firmę w budowaniu i wdrażaniu działań promocyjnych.

TAPON W PIGUŁCE

DLA KLIENTA:

 

 • konto TapOn z dostępem do historii zakupów i wyszukiwarki punktów partnerskich
 • dostęp do konta poprzez aplikację mobilną (odpowiednik karty lojalnościowej)
 • dostęp do konta poprzez aplikację webową
 • możliwość powiązania konta TapOn z portalami społecznościowymi (Facebook i Foursquare)
 • karta lojalnościowa dla osób, które preferują tradycyjne rozwiązania.

 

DLA BIZNESU:

 

 • tablet Samsung GALAXY Tab 4 z 10-calowym wyświetlaczem i systemem mocowania
 • aplikacja na tablet – do korzystania z programu lojalnościowego w punkcie sprzedaży
 • aplikacja internetowa do zarządzania kontem biznesowym:

– tworzenie i zarządzanie programem lojalnościowym

– tworzenie i wysyłanie promocji

– możliwość badania opinii klienta

– pełne analizy profili i zachowań klientów generowane na bieżąco

 • aplikacja mobilna do wykonywania i obróbki zdjęć produktowych
 • zestaw tradycyjnych kart lojalnościowych dla klientów
 • indywidualne konto 10 GB w chmurze danych do przechowywania zdjęć produktowych
 • zabezpieczenia przed nadużyciami użytkowników
 • doradztwo marketingowe – dedykowany ekspert, który pomaga budować i wdrażać działania promocyjne i reklamowe.
 • system zgodny z wymogami GIODO.

 

 

www.biz.tapon.pl – rozwiązanie dla firm

www.tapon.pl – rozwiązanie dla klientów

Aplikacja TapOn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.