TP-LINK Neffos C5 Max – maksymalne osiągi w najniższej cenie

Na rynku są już dostępne dwa pierwsze modele smartfonów Neffos – C5 oraz C5L. Teraz przyszedł czas na ostatni z trojaczków, model C5 Max. Jest to największy i najmocniejszy Neffos, z najlepszym aparatem i najpojemniejszą baterią. Nie znajdziesz drugiego takiego telefonu w tej cenie!

Smartfon został wyposażony w 5,5 calowy wyświetlacz Full HD z matrycą IPS o dużym kącie widzenia – 178 stopni. Dzięki niemu obraz ma żywe kolory i możesz dostrzec więcej detali niż dotychczas. Neffos C5 Max ma na pokładzie ośmiordzeniowy, 64-bitowy procesor, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy o kolejne 32GB za pomocą karty SD. Pozwala to na płynne działanie aplikacji i zapewnia bezpieczne miejsce do przechowywania np. zdjęć. Telefon obsługuje najszybsze dostępne prędkości 4G LTE, dzięki czemu z łatwością za Tobą nadąży.

Telefon masz przy sobie cały czas, nic dziwnego więc, że często robisz zdjęcia. Tych wykonanych C5 Max nigdy nie będziesz się wstydził, bo za sprawą mocnych parametrów zdjęcia są niepowtarzalne. Do Twojej dyspozycji oddajemy dwa aparaty: jeden o rozdzielczości aż 13 MP z szeroką przesłoną umożliwiającą robienie zdjęć nawet przy słabym oświetleniu, zaś w nocy wspierany przez lampę błyskową wyposażoną w dwie diody. Drugi, przedni aparat selfie o rozdzielności 5 MP i szerokokątnym obiektywie pomoże uchwycić na zdjęciu większe grono znajomych.

Tak jak w przypadku poprzednich modeli nie zmuszamy Cię do jednego interfejsu i dodatkowych aplikacji, których wcale nie chcesz. Wszystkie smartfony Neffos pracują pod systemem Android, który pozwala na stworzenie unikalnego, dostosowanego do twoich potrzeb interfejsu spełniającego Twoje wymagania i wyglądającego tak jak chcesz. Nad płynnością działania Neffos C5 Max czuwają aplikacje do zarządzania systemem. Dzięki nim w łatwy sposób możesz kontrolować zużycie danych i stan baterii, wyczyścić pamięć podręczną oraz zarządzać innymi aplikacjami.

Smartfon TP-LINK Neffos C5 Max debiutuje na rynku w cenie ok. 800 zł. Możesz kupić go w sklepach Allegro, Komputronik, NeoNet, MediaExpert oraz X-kom i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Specyfikacja techniczna Neffos C5 Max dostępna jest na stronie.

TP Link C5Max

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.