Android 5.1 Lollipop to następna wersja systemu z zielonym robotem

Android 5.1 Lollipop to kolejna aktualizacja jaka pojawi się na urządzenia z zielonym robotem. Mimo tego, że Android 5.0 Lollipop dostępny jest od zaledwie kilku miesięcy, okazuje się że całkiem spora aktualizacja pojawi się wkrótce. Na Indonezyjskiej stronie Android One pojawiły się odniesienia do systemu w wersji 5.1, a najnowsze zdjęcia potwierdzają istnienie tej wersji, która pojawi się na urządzeniach Android One w Indonezji.

Jedną ze zmian jakie udało się odkryć jest lekko zmienione zachowanie przełączników Wi-Fi oraz Bluetooth w szybkich ustawieniach. Połączenie z wybraną siecią, bądź urządzeniem ma być możliwe bez konieczności wchodzenia w ustawienia.

Nowa wersja systemu dostępna jest na urządzeniach Android One w Indonezji, a oficjalna informacja powinna się pojawić niebawem wraz z aktualizacją dla urządzeń z serii Nexus. Miejmy nadzieję, że poza wspomnianą zmianą, poprawione zostaną błędy pojawiające się w obecnej wersji oraz być może poprawie ulegnie także ogólna szybkość działania. O tym wszystkim dowiemy się jak Google przekaże oficjalną informację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.