Manta udostępni aktualizację systemu Android 4.4 KitKat.

Firma Manta S.A. poinformowała o zbliżającym się zakończeniu prac nad aktualizacją systemu części swoich urządzeń do wersji Android 4.4 KitKat.

W pierwszej kolejności aktualizacja dostępna będzie dla tabletu Manta MID705DC, ale producent zapowiada, iż lista kompatybilnych urządzeń będzie się powiększać z każdym tygodniem. Planowane jest także preinstalowanie systemu w tej wersji na wszystkich nadchodzących urządzeniach, które spełnią odpowiednie wymagania techniczne.

Manta MID705DC to 7-calowy tablet wyposażony w dwurdzeniowy procesor, 512 MB RAM oraz 4 GB wbudowanej pamięci flash. Gumowane wykończenie z czerwoną żyłką wokół ekranu dodaje urządzeniu elegancji.

Android 4.4 KitKat to najnowsza wersja systemu operacyjnego Google – owoc wielomiesięcznej pracy światowej klasy inżynierów i programistów. Zawiera on w sobie szereg poprawek i wiele nowych funkcji, dzięki którym jego użytkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze i wygodne. Wygląd systemu został uproszczony i stał się bardziej intuicyjny, oferując wygodny dostęp do wszystkich funkcji urządzenia. Usprawniona została również wydajność oraz wielozadaniowość, dzięki czemu system powinien działać znacznie płynniej nawet na tabletach i smartfonach o niezbyt wygórowanych parametrach technicznych. Lepsze optymalizacja i zarządzanie energią powinno wydłużyć czas pracy urządzenia wyposażonego w Android 4.4 na baterii. To tylko kilka z szeregu udogodnień, które czekają na wszystkich użytkowników najnowszej wersji systemu.

mid705dc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.