Angry Birds Epic – Turowy RPG od Rovio wkrótce dostępny

Dosłownie chwilę temu pojawiły się pierwsze informacje od Rovio na temat ich nowej produkcji. Dzięki informacjom w Internecie, dowiedzieliśmy się, że gra ma się nazywać Angry Birds Epic i będzie to RPG.

Tak, dobrze przeczytaliście. Angry Birds zaczął ostatnio odchodzić trochę od sposobu rozgrywki znanego z pierwszych części tworząc gry takie jak Bad Piggies oraz Angry Birds Go!. Jednak Angry Birds Epic jest kompletnie czym innym.

Angry Birds Epic pojawi się najpierw dla użytkowników systemu iOS w Australii i Kanadzie (jeszcze w tym tygodniu), a jego globalny start na urządzeniach z Androidem, iOS oraz Windows Phonem planowany jest nieco później.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Angry Birds Epic jest turowym RPG’iem z pewnego rodzaju fabułą oraz możliwościami rzemieślnictwa, pozwalając na rozbudowę broni i zbroi wraz z postępem gry. Można oczywiście rozbudowywać wyposażenie nie wydając grosza, jednak w grze pojawią się płatności ułatwiające rozgrywkę.

Jak widać Rovio nie rezygnuje z marki Angry Birds, jednak zmienia sposób rozgrywki w ostatnich tytułach. Zamierzacie zagrać w taką grę? Podoba wam się pomysł tak wyglądającego Angry Birds?

angry-birds-epic

 

angry-birds-epic-2

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.