Rovio przedstawia kolejną odsłonę Angry Birds.

Rovio ostatnimi czasy skupił na sobie sporą uwagę, najpierw prezentując nową grę z serii Angry Birds o pełnej nazwie Angry Birds Stella, która ma prezentować zupełnie nowy styl wewnątrz gry, dotykający pewnych problemów otaczającego świata. W skrócie ma to być poruszająca gra. Teraz z kolei firma przedstawiła krótki filmik z zapowiedzią kolejnej gry Angry Birds, chwaląc się że będzie to całkiem epicka gra.

Czego mamy oczekiwać po tej grze? Jak będzie się nazywała? To tylko niektóre z pytań, na które nie posiadamy odpowiedzi. Jak widać Rovio ukrywają wszelkie informacje, nie to co we wcześniejszych odsłonach. My natomiast nie wiemy nic poza tym co widać na filmiku.

A co można zobaczyć na filmiku? Niezbyt wiele poza zbroją rycerską, z której wyłania się ptak. Sugeruje to, że gra najprawdopodobniej będzie w klimacie średniowiecznym. Czy gra będzie kontynuacją dobrze znanej serii, czy wniesie coś nowego (może wprowadzi grafikę 3D zamiast 2D, co byłoby całkiem epickie), tego dowiemy się za jakiś czas.

Gra ma niebawem pojawić się w Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Jak będzie wyglądała gra, przekonamy się za jakiś czas. Macie może jakieś podejrzenia co do tego jak gra ma się prezentować? Zachęcamy do dyskusji.

Angry-Birds-Epic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.