Ulepszona Motorola Moto X z nowym wyświetlaczem 5.2″

Motorola zaprezentowała swojego najnowszego smarftona Moto X. W porównaniu do poprzednika, w nowym Moto X ulepszono specyfikacje oraz zaproponowano ładniejsze wykończenie.

Nowy, flagowy produkt Motoroli, ma zdecydowanie bardziej elegancki wygląd. Zawdzięcza to aluminiowej ramie oraz tylnej obudowie, która została wykończona z wysokiej jakości skóry Horween. Dostępna jest również bardzo ekskluzywna wersja z osłoną z drewna – stworzona wyłącznie z drzew posiadających certyfikat FSC /dokument opisujący prawidłowe zagospodarowanie lasami oraz wyznaczający standardy przepływu surowca, tak aby konsument otrzymał najlepszą jakość/. Jest także tańsza wersja podstawowa w plastikowej obudowie.

Specyfikacja nowej Motoroli Moto X to procesor Qualcomm Snapdragon 801 z 2.5GHz quad-core CPU, Adreno 330 GPU i  2GB zainstalowanej pamięci RAM. Dostępna w wersji 16 lub 32GB quard-core, bez rozszerzania pamięci.

Nowa Motorola Moto X posiada wyświetlacz 5.2″ 1080p AMOLED z 423ppi i Corning Gorilla Glass. Główny aparat urządzenia ma 13MP oraz podwójną lampą błyskową LED.

Wymiary Moto X to 72.4mm x 140.8mm x 3.8-9.9mm, a waga to 130 gram.

W nowym smartfonie Motoroli jest Android 4.4.4 uzupełniony o parę ekskluzywnych dodatków, m.in.  zostały ulepszone polecenia głosowe.

Motorola zapewnia również możliwość przeniesienia danych z poprzedniego smartfona na nowy za pomocą aplikacji Motorola Migrate. Jest ona bardzo prosta w obsłudze, działa bezprzewodowo. Przeniesienie danych może nastąpić zarówno z aparatów z systemem Android (2.2 i nowszym) jak i z urządzeń iPhone (poprzez iCloud).

Motorola Moto X

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.