ZeWatch2 – kolejny smartwatch

Na rynku polskim ukazał się kolejny produkt szwajcarskiego producenta smartwatchy MyKronoz ZeWatch2. Urządzenie pozwala obsługiwać smartfon bez konieczności wyjmowania go z kieszeni. Dzięki nowoczesnemu sensorowi rejestruje aktywność ruchową, liczy spalone kalorie, czas snu i umożliwia rozmowę bez używania rąk.

Projekt tego urządzenia został całkowicie wykonany w Szwajcarii, dzięki czemu śmiało można stwierdzić, że w zegarku ZeWatch2, doceniana na świecie szwajcarska precyzja spotyka się z najnowszą dostępną technologią.

ZeWatch2 to inteligentny zegarek, który współpracuje z urządzeniami zaopatrzonymi w funkcję Bluetooth takimi jak smartfon czy tablet. Dzięki wyświetlaczowi OLED odczytasz informacje o połączeniach telefonicznych lub aktywności fizycznej bez potrzeby dotykania telefonu.

O przychodzącej rozmowie telefonicznej zegarek informuje dzwonkiem oraz wibracją. Do odbierania połączeń wystarczy jeden przycisk. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz prowadzić rozmowę nie używając rąk. Zaletą tego rozwiązania jest również brak konieczności stosowania zestawu głośnomówiącego. Jeśli chcesz posłuchać ulubionych nagrań z telefonu, wystarczy sparować urządzenia i cieszyć się muzyką płynącą z głośnika ZeWatch2.

Czy zdarzało Ci się w pośpiechu wyjść z domu lub biura i zapomnieć telefonu?. Znamy to uczucie i wiemy jak bardzo potrafi irytować ten fakt. Aby unikać tego typu sytuacji konstruktorzy MyKronoz wyposażyli ZeWatch2 w „anti-lost” alarm, który ostrzeże delikatną wibracją o tym, że znajdujesz się poza zasięgiem swojego telefonu.

Jeśli dbasz o kondycję i lubisz aktywnie spędzać czas, ZeWatch2 będzie Twoim idealnym partnerem. Dzięki 3-osiowemu akcelerometrowi urządzenie policzy kroki podczas całego dnia, przebyty dystans, spalone kalorie, a nawet czas snu.

Jeśli traktujesz swój trening poważnie, skorzystaj z aplikacji dostępnej na App Store i Google Play, która oferuje rozszerzoną funkcjonalność. Ustaw sobie cel i realizuj go w oparciu o wskazówki wirtualnego trenera, który przypomni Ci o zbliżającym się treningu. Dziennik aktywności daje Ci pełen wgląd w statystyki, informuje o postępach. Z ZeWatch2 na ręku pozostaniesz w kontakcie ze znajomymi, zmotywowany i aktywny przez cały dzień.

Cenę produktu ustalono na poziomie 299 zł.

 

Cechy urządzenia:

– Wymiary: 50x30x9 mm (wys.szer.gr.)
– Waga: 35 g
– Bluetooth: 2.1, 4.0
– Typ baterii: Li-ion 130 mAh
– Żywotność baterii: 3 dni
– Czas ładowania: 1,5 godz.
– Pamięć: 7 dni
– Wyświetlacz: OLED
– Czujnik: 3-osiowy akcelerometr
– Temperatura pracy: od -10 do 60 ° C
– Dostępny w 6 kolorach

Funkcje zegarka:

– Pomiar czasu
– Alarm „anti-lost”
– Strumieniowanie plików mp3
– Krokomierz
– Informacja o statystykach
– Pomiar czasu snu
– Pomiar odległości
– Alarm
– Pomiar spalonych kalorii
– Funkcja Goal: ustawianie i realizacja zmierzonych celów

ZeWatch2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.