HTC One najpopularniejszym telefonem w sieci

Według badania „Smart Raport” mierzącego popularność wybranych marek i modeli telefonów, to właśnie HTC One cieszy się największą popularnością wśród internautów. Jednym z kluczowych punktów wyboru był również design. Po zbadaniu ponad 175 tysięcy wątków dotyczących sprzętu mobilnego, wyłoniono zwycięzcę.

Raport przebadał opinie na temat telefonów, z jakimi można się zetknąć czytając blogi i mikroblogi, fora internetowe, serwisy informacyjne, wideo oraz Facebooka. Najwięcej pozytywnych komentarzy zgromadził smartfon HTC One, wygrywając w takich kategoriach jak: najwięcej wątków na blogach, forach oraz newsach o urządzeniu.

Jest to kolejne potwierdzenie wyjątkowości modelu, który prócz opinii internautów został także doceniony przez wielu polskich ekspertów i przedstawicieli tytułów branżowych. Wśród nich znalazły się tytuły telefonu roku przyznane przez redakcje magazynów Android, PC World oraz IT Professional, a także wygrane plebiscyty głosami czytelników miesięczników T3 oraz Mobility.

HTC One

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.