Szef Samsunga zaprzecza istnieniu wersji Premium urządzenia Galaxy S5

Zanim jeszcze Galaxy S5 został oficjalnie zaprezentowany, pełno było różnych plotek na temat ciekawych funkcji telefonu: skanera tęczówki, bezprzyciskowego design i najbardziej interesująca – informacja na temat wersji Premium urządzenia.

Po premierze, wiele osób się zawiodło tym, że w urządzeniu nie znalazło się nic z tego na co wszyscy liczyli. Wiele osób jednak miało nadzieję, że pojawi się wersja Premium urządzenia.

Według mediów, szef Samsunga – JK Shin, zaprzeczył plotkom jakoby Galaxy S5 miał pojawić się w wersji Premium. Zamiast tego wspomniał, że Samsung przedstawi urządzenie z serii Note jesienią – całkiem oczywista wiadomość.

Czy ta wypowiedź dała pewność, że nigdy nie ujrzymy pokrytego metalem telefonu Galaxy? Niekoniecznie, gdyż JK Shin powiedział, że nie ma wersji Premium urządzenia, co nie znaczy, że nigdy nie powstanie taki wariant.

My byśmy nie tracili wiary. Samsung postawił na plastik w swoich urządzeniach i byłoby dziwnym, żeby kilka miesięcy po premierze Galaxy S5 wypuszczać to samo urządzenie wykonane z innych materiałów. Jednak jak sami dobrze wiecie, Samsung nieraz zachował się w ten sposób.

Jak sądzicie, czy Samsung Galaxy S5 premium to mit, czy Samsung zamierza ukrywać urządzenie trochę dłużej?

Samsung-Galaxy-S5-hands-on-color-size-vs-all-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.